Face and Body Institute jest miejscem stworzonym z połączenia pasji i doświadczenia gdzie stosuje się bezpieczne i sprawdzone zabiegi medyczne i kosmetyczne z poszanowaniem potrzeb Klienta i jego godności. Gwarantem realizacji naszej misji jest starannie dobrany zespół specjalistów nieustannie podnoszący poziom swojej wiedzy i kompetencji. Poprzez wiedzę i emapatię, z pominięciem „sezonowych hitów”, skutecznie rozwiązujemy problemy naszych Klientów, poprawiając ich jakość życia.

Najwyższą wartością jest dla nas Człowiek, a nie usługa!

To prawda, że wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszą rzeczą na świecie. Ale uważamy, że to, jak czujemy się każdego dnia, wpływa na całe nasze życie. Zadowolenie to suma drobnych, ale przemyślanych decyzji…

Tworzymy skuteczną pielęgnację twarzy i ciała i ciągle chcemy robić to jeszcze lepiej. Lepiej czyli mądrzej, bardziej naturalnie i skutecznie. Dlatego patrzymy i myślimy holistycznie, kompleksowo…

Jesteśmy dla kobiet....

Nasze klientki są wymagające. Świadome siebie. Nie zadowalają się byle czym. I lubią poczucie, że dobrze coś dla siebie wybrały!

Jesteśmy dla meżczyzn....

Którzy jeśli mają czas, dbają o siebie. Wiedzą, że to, jak wyglądają, wpływa na to, jak żyją. A ich twarz bywa czasem ich wizytówką.

Nie chcemy udawać, że jesteśmy idealni, ciągle się rozwijamy eliminując nieskuteczne terapie.

Nieustannie monitorujemy jakość świadczonych przez nas usług i dlatego bierzemy udział w licznych konkursach i plebiscytach. Wiemy jak cenne dla nas są werdykty jury, w skład którego stanowią zarówno „znani i lubiani” jak również dziennikarze oraz Pacjenci. • Kosmetyka pielęgnacyjna
  Dziedzina zajmująca się utrzymaniem skóry w zdrowej kondycji, a także wspomaganiem leczenia wielu dermatoz skórnych: trądziku młodzieńczego, trądziku różowatego, rumienia, AZS, alergii, etc. Dzięki bardzo odpowiedzialnemu podejściu do zalecania i wykonania zabiegów kosmetycznych, poprzez prowadzenie bardzo szczegółowych konsultacji, uzyskujemy doskonałe efekty terapeutyczne.

 • Medycyna estetyczna
  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej proponowane w naszym Instytucie w Krakowie to efekt wielu lat praktyki, podnoszenia kwalifikacjii i dążenia do minimalizowania skutków ubocznych. Zabiegi, które proponujemy są skuteczne, bezpieczne i sprawdzone na nas samych. Nie ma w naszej ofercie HITÓW o nieznanych skutkach i niepewnych efektach.
 • Welness & Spa
  Filozofia życia, a w zasadzie filozofia jego pielęgnowania. Zabiegi z zakresu Wellness – masaże, rytuały, sauna oraz naturalne i skuteczne preparaty pielęgnacyjne, pozwalają ciału i duszy wrócić do równowagi. Równowaga oznacza dobre funkcjonowanie wszystkich układów naszego organizmu – w tym bardzo ważnego – hormonalnego. Idea Wellness to powrót do żródeł zdrowia!
 • Trychologia
  Znana od niedawna, prężnie rozwijająca się nauka, której przedmiotem jest naturalna pielęgnacja włosów, pomocna we wszystkich przypadkach wypadania włosów, leczenia problemów skóry głowy jak: łuszczyca, łupież, nadmierne przetłuszczanie się włosów czy jako terapia leczenia łysienia.
 • Dermatochirurgia
  To dział chirurgii zajmujący się stricte usuwaniem niepokojących bądź „nielubianych” zmian skórnych. W naszej klinice specjalizujemy się od lat w profilaktyce nowotworów skóry, czyniąc ten dział wiodącym i bardzo rozwiniętym. Od 7 lat prowadzimy akcję profilaktyczną „Rak nie boli. Badaj się i żyj!” której celem jest zachęcanie do regularnych, profilaktycznych badań by minimalizować ryzyko zachorowania i konieczności leczenia.
 • Chirurgia plastyczna to dziedzina medycyny nastawiona bardziej na odtwarzanie dobrostanu psycho-fizycznego, niż ratowanie życia sensu stricto. Dzięki niej możemy leczyć zarówno defekty utrudniające życie jak i bardziej subtelne jego aspekty – jakim są kompleksy. Każdy ma prawo decydować o swoim samopoczuciu i podejmować decyzje, które zmierzają do jego polepszenia. Chirurgia piersi, Korekta nosa, Korekta opadających powiek, Korekta odstających uszu, Usuwanie blizn, Usuwanie tatuażu – chirurgiczne, Ginekologia estetyczna, Niechirurgiczny lifting. Chirurgia naczyniowa – skleroterapia

  Każdy z powyższych zabiegów wymaga specjalistycznej konsultacji z lekarzem. Zachęcamy do zadawania pytań on-line i odbywania wizyt konsultacyjnych u naszego specjalisty – dr Rafała Pabiańczyka.

  Dr Rafał Pabiańczyk
  – jest absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po ukończeniu stażu podyplomowego od 2006 roku nieustannie zajmuje się chirurgią plastyczną pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie oraz prowadzi własną praktyką lekarską. Również jako nauczyciel akademicki na wydziale lekarskim UJCM, obronił doktorat opierając swoje badania na mikrochirurgicznych modelach doświadczalnych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii plastycznej. Jest autorem i współautorem 12 publikacji naukowych i 16 wystąpień w krajowych i zagranicznych sympozjach naukowych (USA, Niemcy, Austria, Szwecja).Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe prowadząc prace naukowo badawcze w Katedrze Fizjologii UJCM oraz uczestniczy w szkoleniach zawodowych i zjazdach naukowy.
Face & Body Institute

ul. Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków

Unverbindliche Buchungsanfrage

Sie möchten sich unverbindlich ein Angebot für Ihren Wunschtermin erstellen lassen?

» zur unverbindlichen Buchungsanfrage

IN DER NÄHE

Queen Boutique Hotel

ul. Józefa Dietla 60, 31-039 Kraków

SPA Suite Modrzewie Park Hotel

Park Górny 2,
34-460 Szczawnica

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

ul. Wrocławska 43 A, 30-011 Kraków

Grand Hotel **** Stamary Wellness & Spa

ul. T. Kościuszki 19, 34-500 Zakopane